zarządzanie nieruchomościami warszawa
Zapytaj eksperta

Gerente - Serwis Nieruchomości Sp. z o.o. istnieje od 2009 r. Przedmiotem działalności firmy jest zarządzanie nieruchomościami biurowymi, komercyjnymi, handlowymi i magazynowymi. W zakres naszych usług wchodzi m.in.: administrowanie nieruchomościami, obsługa ekonomiczno-finansowa, obsługa najemców i komercja- lizacja oraz obsługa techniczna nieruchomości. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin, mamy wielu zaufanych podwykonawców, którzy realizują usługi spoza naszej oferty, takie jak sprzątanie biur lub ochrona.

Obsługujemy nieruchomości na terenie całej Polski. Warszawa jest miastem, w którym znajduje się centrala naszej firmy. Posiadamy również oddział we Wrocławiu.

Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników oraz kadry zarządzającej, jesteśmy w stanie sprostać wielu oczekiwaniom i co najważniejsze zapewnić indywidualną obsługę Klienta. Jesteśmy bardzo elastyczni, otwarci na nowe pomysły, ale też nie zapominamy o procedurach, które usprawniają obsługę i czynią ją bardziej efektywną dla właściciela nieruchomości. Pracujemy na systemie informatycznym dedykowanym do kompleksowej obsługi nieruchomości.

Poczucie komfortu i bezpieczeństwa naszych Klientów zapewnia między innymi posiadane przez nas ubezpieczenie OC zarządcy nieruchomości w wysokości 10 mln zł.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką jakości i polityką środowiskową:

 

Pozycjonowanie, Projekotwanie stron www statystyki odwiedzin stron internetowych