zarządzanie nieruchomościami warszawa
Zarządzanie nieruchomościamiObsługa technicznaKomercjalizacja nieruchomości

Właściciel nieruchomości, poprzez wymogi prawne oraz zalecenia producentów określone w dokumentacji techniczno-ruchowej, zobligowany jest do wykonywania przeglądów instalacji i urządzeń, których właściwe działanie ma wpływ na bezpieczeństwo użytkowników budynku. Gerente - Serwis Nieruchomości umożliwia Klientom realizację tych zobowiązań poprzez kompleksową obsługę serwisową instalacji i urządzeń technicznych. Z naszej oferty skorzystały takie firmy i instytucje jak PLL LOT, Galeria Sztuki "Zachęta", Centrum Nauki Kopernik i PGNiG S.A.

Lata pracy z wieloma obiektami komercyjnymi pozwolił na zgromadzenie wiedzy, umiejętności i sieci kontaktów niezbędnych, by obsługę techniczną nieruchomości w postaci unikalnej, całościowej opieki nad każdym aspektem funkcjonowania budynku zaoferować również zarządcom obiektów mieszkalnych. Pełna transparentność działań, oszczędność czasu i pieniędzy wynikająca z zatrudniania jednej firmy zamiast kilku, bezpieczeństwo, którego gwarantem jest możliwość uzyskania pomocy bez względu na porę dnia czy charakter awarii, ale też spokój płynący z pewności, że wszystkie sprzęty są sprawne i otoczone odpowiednią opieką – z Gerente zarządzanie nieruchomością mieszkaniową staje się proste.

Skuteczna obsługa techniczna nieruchomości to podstawa prawidłowego funkcjonowania budynku i gwarant bezpieczeństwa jego użytkowników lub mieszkańców. Wielu sytuacjom awaryjnym można zapobiec, jeśli tylko odpowiednio przeprowadza się konserwację urządzeń. Różnorodność sprzętów i instalacji w połączeniu z mnogością procedur sprawiają, że sprawowanie nad tym opieki wymaga od administratora budynku zatrudnienia wielu podwykonawców. Alternatywą dla problematycznych, czasochłonnych i drogich standardowych rozwiązań jest nasza oferta.

 

Pozycjonowanie, Projekotwanie stron www statystyki odwiedzin stron internetowych