zarządzanie nieruchomościami warszawa
Zarządzanie nieruchomościamiObsługa technicznaKomercjalizacja nieruchomości

W zakres naszych usług wchodzi m.in.:

  • Zarządzanie nieruchomościami
  • Kompleksowa obsługa techniczna nieruchomości
  • Komercjalizacja

Obsługujemy nieruchomości biurowe, handlowe i magazynowe na terenie całej Polski. Warszawa jest miastem, w którym znajduje się centrala naszej firmy. Posiadamy również oddział we Wrocławiu.

Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników oraz kadry zarządzającej, jesteśmy w stanie sprostać wielu oczekiwaniom i co najważniejsze zapewnić indywidualną obsługę Klienta. Jesteśmy bardzo elastyczni, otwarci na nowe pomysły, ale też nie zapominamy o procedurach, które usprawniają obsługę i czynią ją bardziej efektywną dla właściciela nieruchomości. Pracujemy na systemie informatycznym dedykowanym do kompleksowej obsługi nieruchomości. Usługi, które nie występują w naszej ofercie, a które są niezbędne przy kompleksowym zarządzaniu nieruchomością, takie jak sprzątanie lub ochrona, dostarczamy dzięki współpracy z zaufanymi podwykonawcami. 

Poczucie komfortu i bezpieczeństwa naszych Klientów zapewnia między innymi posiadane przez nas ubezpieczenie OC zarządcy nieruchomości w wysokości 10 mln zł.

Zapraszamy do skorzystania z menu po lewej stronie.
 

 

Pozycjonowanie, Projekotwanie stron www statystyki odwiedzin stron internetowych