22 658 05 14 info@gerente.pl

O nas

Gerente
Serwis Nieruchomości

Obsługujemy nieruchomości na terenie całej Polski. Dołącz do nas już dziś!

Gerente – Serwis Nieruchomości Sp. z o.o. specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu zarządzania i serwisu nieruchomości komercyjnych, biurowych, magazynowych i mieszkaniowych. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu, jesteśmy w stanie sprostać wielu oczekiwaniom i co najważniejsze zapewnić indywidualną obsługę. Regularnie sprawdzamy się jako partner zarówno dużych, międzynarodowych firm, jak
i pojedynczych przedsiębiorców.

Nasze mocne strony:

Z

obecność na terenie całej Polski

Z

standardy obsługi Klienta

Z

wypracowane relacje biznesowe z dostawcami usług dla nieruchomości

Z

ubezpieczenie OC na 3.000.000 zł – zarządzanie nieruchomością

Z

ubezpieczenie OC na 4.500.000 zł – pozostała działalność

Nasze atuty

METRÓW KWADRATOWYCH OBSŁUGIWANEJ POWIERZCHNI

LAT DOŚWIADCZENIA

OBSŁUGIWANYCH OBIEKTÓW

Ludzie w Gerente

Jerzy Kowalczyk – prezes zarządu

Z firmą związany od początku jej istnienia. W firmie zajmuje się utrzymywaniem wysokiego poziomu usług dla dotychczasowych klientów, wdrażaniem nowych rozwiązań technicznych i organizacyjnych oraz podnoszeniem kwalifikacji pracowników.

Agnieszka Pałyga-Pesliak – dyrektor działu zarządzania nieruchomościami

Z firmą Gerente związana od 2012 roku. Posiada licencję zarządy nieruchomości. Do jej obowiązków należy kierowanie zespołem działu zarządzania, weryfikacja pracy jego członków, zarządzanie procedurami, tworzenie wzorów dokumentów, planów niezbędnych do pracy.

Władysław Cieślak – dyrektor działu obsługi technicznej

Z firmą Gerente związany od 2016 roku. Do jego obowiązków należy nadzór i koordynacja prac serwisów technicznych oraz audyt techniczny i energetyczny firm. Nadzoruje i koordynuje także całokształt procesów, związanych z techniczną stroną realizowanych przedsięwzięć.